KLAUZULA INFORMACYJNA

Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy Politykę prywatności naszego Serwisu. W poniższym dokumencie wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r. Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.

Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych przez Urząd Miejski w Obornikach Śląskich oraz przez zaufanych partnerów.

Administratorem danych osobowych Użytkowników Serwisu Urzędu Miejskiego w Obornikach Śląskich zwanego dalej Serwisem jest:
Burmistrz Obornik Śląskich,
z siedzibą  w Obornikach Śląskich przy ul. Trzebnickiej 1.

Zaufani partnerzy:

Administrator – Burmistrz wyznaczył inspektora ochrony danych osobowych, z którym można się skontaktować poprzez email iod@oborniki-slaskie.pl, lub pisemnie na adres siedziby administratora. Z inspektorem ochrony danych osobowych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z  praw związanych z przetwarzaniem.

Każdemu Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do jego danych, prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych oraz prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych

Pliki cookies oraz dane użytkowników wykorzystywane są w celu:
a) dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;
b) tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;

"Cookies" (ciasteczka) co to takiego?
"Cookies" (ciasteczka) są to pliki tekstowe wysyłane przez odwiedzane strony internetowe i przechowywane na komputerze Internauty. Domyślne parametry ciasteczek pozwalają na odczytanie informacji w nich zawartych jedynie serwisowi, który je wcześniej utworzył.
Przykłady wykorzystania plików cookies na stronach:

  • przy informacjach na temat bieżącej sesji przeglądania.
  • mierzenie ruchu użytkownika na stronach za pomocą statystyk,
  • zapamiętywanie rozmiaru czcionki,
  • pliki cookies serwisu Facebook oraz YouTube.

W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany domyślnych ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika Serwisu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).

Close GDPR info
niedziela, 27 listopada 2022

Wersja tekstowa

Biuletyn Informacji Publicznej

Oborniki Śląskie

e-urzad

Wybierz wersję językową:

Pokażlanguage selection

RSSFacebookYouTube

Newsletter Pokaż newsltter block

Wybierz kategorię wiadomości, które chcesz otrzymywać:

Kalendarz wydarzeń

Listopad 2022

p w ś c p s n
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Events of the day 11 Listopad 2022 (piątek)
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

XIII święto naszego miasta za nami!

Tegoroczne święto XIII Dni Obornik Śląskich można było by podsumować w kilku zwrotach: świetna zabawa, piękna pogoda, ogromna ilość mieszkańców i gości przyjezdnych oraz moc atrakcji….
W tym roku program wydarzenia był bardzo bogaty. Piątek to „dzień dla młodych”. Nie zabrakło w nim świetnych rytmów i akcentów sportowych. Punktualnie o godz. 18.00 wszystkich gości przywitali Burmistrz Arkadiusz Poprawa z Zastępcą Henrykiem Cymermanem oraz gościem specjalnym Władysławem Kozakiewiczem. Następnie swoje umiejętności zaprezentowało Stowarzyszenie Invictus Brazylian Jiu – Jitsu Oborniki Śląskie w pokazie sztuk walki. Inny, ale równie ciekawy rodzaj walk pokazał również Klub Teakwon-Do ITF „Namu” Oborniki Śląskie. Rzesze podziwiających przyciągnął również Jonasz Pakulski ze swoim rowerowym show, w którym udział wzięli również nasi mieszkańcy. W Obornickim Ośrodku Kultury odbył się koncert Magdaleny Piskorczyk. Tuż przed gwiazdą wieczoru wystąpił nasz lokalny zespół „The Finest”. Tuż po nim na scenie pojawiła się główna atrakcja dnia – zespół „Weekend”. Rozśpiewany tłum szalał do ostatniej piosenki. Na zakończenie, aż do późnych godzin nocnych przy dyskotece w pianie młodzież bawił „Fat Beat DJ’s Team”.
Kilkanaście godzin później spotkaliśmy się pod Urzędem Miejskim w Obornikach Śląskich, by wspólnie przy dźwiękach bębnów rozpocząć paradę ulicami naszego miasta, która jednocześnie była startem drugiego dnia imprezy. Tuż po przybyciu na plac targowy „Mój Rynek” Burmistrz Arkadiusz Poprawa wraz z zaproszonymi gośćmi powitali mieszkańców naszej gminy i życzyli wszystkim dobrej zabawy. W naszym święcie nie mogło zabraknąć również gości z miast partnerskich : Rehau, Husiatyna i Obornik. Dziękujemy za przybycie!
Program artystyczny w tym dniu był różnorodny i bogaty w atrakcje. Grupa „Foliba” wystąpiła z pokazem tańca i bębnów. Reprezentacyjny Dolnośląski Zespół Pieśni i Tańca Wrocław wprowadził nas w ludowy „klimat”. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Obornikach Śląskich wystąpili z „bajkowym” przedstawieniem. Dzieci ze Szkoły Podstawowej w Urazie uczęszczające do zespołu tanecznego „Iskra” zaprezentowały swoje umiejętności taneczne. Studio piosenki Obornickiego Ośrodka Kultury i grupa „Aplauz” jak co roku zachwyciły swoim talentem. Dawkę bezpardonowej rockowej energii przyniósł koncert Johny Jackdow. W trakcie sobotniego święta specjalne podziękowanie za sukcesy sportowe i gratulacje złożył Burmistrz Arkadiusz Poprawa wraz z Burmistrzem Obornik Tomaszem Szramą naszym obornickim sportowcom – Stowarzyszeniu Piłki Ręcznej „Bór” Oborniki Śląskie oraz Stowarzyszeniu Miłośników Siatkówki „Olimp” Oborniki Śląskie. Specjalną nagrodę dla obu zespołów ufundowała firma Preh Car Connect Polska Sp. z o.o.
Młody, świetnie zapowiadający się obornicki „Dj Marcel” dodał bawiącym się pozytywnej energii. Punktualnie o godz. 20.30 na scenie pojawił się bardzo oczekiwany Krzysztof Cugowski, którego występ przyniósł wszystkim wiele niesamowitych emocji. Artysta wystąpił z Zespołem Mistrzów, w skład którego wchodzą: Jacek Królik, Cezary Konrad, Robert Kubiszyn i Tomasz Kałwak. Obornicki koncert był częścią jubileuszowej trasy koncertowej pt. "50 lat na 100 proc.”
Wieczór zakończył się zabawą taneczną przy muzyce zespołu Dance Menu.
W trakcie tegorocznego święta w Ośrodku Sportu i Rekreacji odbył się również IX Dolnośląski Turniej Brydża Seniorów. Ponadto po południu na terenie ośrodka odbyła się również VIII wystawa zabytkowych pojazdów Retromoto, zorganizowaną przez Klub Miłośników Starej Techniki RetroTRAKTOR. Punktualnie o godz. 16.00 wszystkie pojazdy wzięły udział w korowodzie ulicami Obornik Śląskich. Ponadto na terenie imprezy z blokiem programowym wystąpił Obornicki Ośrodek Kultury i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Obornikach Śląskich.
Partnerami naszego święta byli: Obornicki Ośrodek Sportu i Rekreacji, Obornicki Ośrodek Kultury, Zakład Gospodarki Komunalnej w Obornikach Śląskich, Klub Teakwon – Do ITF „Namu” Oborniki Śląskie, Klub BJJ Invictus, Szkoła Podstawowa nr 2 w Obornikach Śląskie, Klub Miłośników Starej Motoryzacji Retrotraktor, Stowarzyszenie Uniwersytetu Trzeciego Wieku Atena, Fat Beat DJ’S Team.

Dziękujemy Policji Oborniki Śląskie, Ochotniczej Straży Pożarnej, Zakładowi Gospodarki Komunalnej oraz Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Obornikach Śląskich za nieocenioną pomoc w zabezpieczeniu imprezy!
Dziękujemy sponsorom - firmie Preh Car Connect Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Siemianicach oraz TVK „Tel – Ka” za ufundowanie nagród!

Do zobaczenia za rok!


Archiwum aktualności