Oborniki Śląskie

piątek, 24 marca 2017

Wersja tekstowa

Biuletyn Informacji Publicznej

e-urzad

Wybierz wersję językową:

Pokażlanguage selection

RSSFacebookYouTube

Newsletter Pokaż newsltter block

Wybierz kategorię wiadomości, które chcesz otrzymywać:

Kalendarz wydarzeń
p w ś c p s n
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Władze

            

Burmistrz
mgr Arkadiusz Poprawa
tel. +48 71 310 35 19
e-mail: oborniki@oborniki-slaskie.pl

             Zastępca Burmistrza
mgr Henryk Cymerman
tel. +48 71 310 35 19
e-mail: oborniki@oborniki-slaskie.pl
     
Skarbnik
mgr Agata Pienio
tel. 71 310 35 19 wew. 423
e-mail:pienio@oborniki-slaskie.pl
Leszek Pawlak Sekretarz
mgr Leszek Pawlak
tel. 71 310 35 19 w. 447
e-mail: pawlak@oborniki-slaskie.pl
Andrzej Małkiewicz      
Kierownik Wydziału Inwestycji i Remontów
mgr inż. Andrzej Małkiewicz
tel. 0 71 310 35 19 wew. 445, 601 58 27 91
e-mail: malkiewicz@oborniki-slaskie.pl
     

 

Kierownik Wydziału Ochrony Środowiska
mgr Monika Wiszniowska
tel. 71 310 35 19 w. 434
e-mail: ochrona.srodowiska@oborniki-slaskie.pl
Aneta Łochańska-Czerkas Kierownik Wydziału Urbanistyki i Gospodarki Nieruchomościami
mgr inż. arch. Aneta Łochańska - Czerkas
tel. 0 71 310 35 19, wew. 435
e-mail: architektura@oborniki-slaskie.pl
Halina Adamczyk Kierownik Wydziału Organizacyjnego i Spraw Obywatelskich
mgr Halina Adamczyk
tel. 71 310 35 19 w. 453
email: adamczyk@oborniki-slaskie.pl
  Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego
mgr Izabela Freus
tel.  71 310 35 19 wew. 432
e-mail: freus@oborniki-slaskie.pl
Katarzyna Jarczewska Kierownik Wydziału Promocji i Organizacji Pozarządowych
mgr inż. Katarzyna Jarczewska
tel. 71 310 35 19 w. 420
e-mail: jarczewska@oborniki-slaskie.pl